Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy nem megyek...

Megtehetem, hogy nem megyek el a gólyatáborba, miután elfogadták a jelentkezésemet és be is lett fizetve?

Figyelt kérdés

Származna belőle károm, hogy ilyenkor visszamondom? Rájöttem, hogy akármennyire is akarom magam kizökkenteni a komfortzónámból, nem ez a módja ennek.

Egyedül csak azért akartam elmenni, hogy legyenek ismerőseim még nagyon az elején, de úgy érzem, hogy nem tudnám magamra erőltetni a mindennapi bulizást és ivászatot. Soha nem voltam buliba és tekintettel arra, hogy a családomon kívül egy olyan ember sincsen, akivel napi/heti szinten beszélgetnék/találkoznék, egy normális beszélgetést nem tudok fenntartani senkivel. Meg hát hányan mondják, hogy nem csak ott lehet ismerősöket szerezni.. remélem én is ilyen szerencsés leszek.


Csak a szüleim buzdítása miatt jelentkeztem, de úgy érzem hasznosabban tudnám eltölteni az időt azzal, ha felkeresnék egy pszichiátert, akivel megtudnám beszélni, hogy miért szorongok még mindig azon, ha egy vadidegen emberrel kell szóba állnom.



2021. aug. 24. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt biztos nem kapod már így vissza, de senki nem fog fegyvert tartani a fejedhez, hogy márpedig menj el. Azért ha adsz egy esélyt az egésznek, elmész, és tényleg nem tetszik, közben is eljöhetsz ám. Felnőtt ember vagy, oda mész ahova akarsz.
2021. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végülis igen, az is egy lehetőség, amit te mondasz. Ha elmennék és nem bírnám, el is mehetek.
2021. aug. 24. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ki, sokkal rosszabb lesz bemenni első nap úgy, hogy senkit nem ismersz, gólyatáborban viszont segítenek ismerkedni. Hányan voltunk a mi gólyatáborunkban, akik mesélték, hogy ez mekkora kilépés volt a komfortzónából... Többek között nekem is. Gondolj erre úgy, mint egy új lehetőségre, ahol új oldaladat fedezheted fel, mutathatsz meg. Nekem a gólyatábor egy hatalmas jellemfejlődés volt, úgy éreztem, hogy más emberként jöttem haza. Mindenki tartani fog a másiktól az elején, valaki gyorsabban, valaki lassabban fog nyitni, de azért vannak az instruktorok, hogy segítsenek. És nagyon fontos, hogy semmi nem kötelező, sem bulizni, pláne nem inni! És nem fog emiatt senki lenézni, nálunk is volt ilyen, de azt hiszem, vagyunk már olyan érettek ebben a korban, hogy ne ez alapján definiáljunk egy személyt. Én sem voltam még soha igazi buliban életemben a gt előtt, mégis hihetetlenül élveztem! Lehet, hogy neked nem fog tetszeni, de bármikor mondhatod azt, hogy hazamész, nálunk is volt ilyen, aki tudta, hogy nem fogja kibírni a 6 napot, haza is ment egy idő után, de amíg ott volt, élvezte, és mi is megismerhettük. Szóval én tényleg csak tanácsolni tudom, hogy menj el, mert itt fognak segiteni a barátkozásban, beszélgetésben :)
2021. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!