Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen felvehetem magyarkén...

Egyetemen felvehetem magyarként a magyar mint idegen nyelvet?

Figyelt kérdés

Csak a kreditek miatt 😂

Akadályát nem látom, volt már aki csinált ilyent?



2021. aug. 25. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha beleférsz a létszámba, hogyne. De nézz utána a tematikának előtte, mert esélye, hogy nem laza magyar nyelvóra lesz külfiknek, hanem száraz nyelvészet.
2021. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a névsorban csak külföldieket látok, csak egy magyar nevet találtam.
2021. aug. 25. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Arra is figyelj, hogy jó tárgykód alatt vedd fel. Vannak kurzusok, amiket csak külföldiek részéte hirdetnek.
2021. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem pedig nyelvóra lesz, mint egy angol, német stb., csak ugye külföldieknek. Nálunk nem engedélyezik, hogy valaki felvegye a saját anyanyelvének megfelelő nyelvi kurzust. Tégy egy próbát, de nem biztos, hogy engedik. Meg én amúgy kreditek miatt sem feltétlenül tenném. Legalábbis én azt tapasztaltam, hogy azért vannak könnyebb, de mégis érdekes vagy élvezetes szabválok és akkor már inkább valami ilyesmit keresnék (pl. nálunk adnak tesire is, de vannak múzeumlátogatások, filmes órák vagy vannak ilyen tanulást, karrierépítést stb., segítő kurzusok is).
2021. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb jót röhög rajtad a tanár, és jó kedvében húz le a kurzusról. Istenem a gólyák, egyre eszementebb dolgokat találnak ki. 😂😂😂
2021. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!