Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi professzorok...

Az egyetemi professzorok fogadóóráira kell-e időpontot foglalni, vagy mehetek az egyetem weboldalán megadott időpontokban bejelentkezés nélkül?

Figyelt kérdés
Elsősorban az ELTE Bölcsészettudományi kara érdekelne
2021. aug. 26. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Ha egyetemista vagy akkor ez nem kérdés neked. Ha nem vagy az, akkor meg nem mindegy?
2021. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gólya vaygok, csak szeptember 6-tól kezdek. ezért nem tudom
2021. aug. 26. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Értem. Akkor majd megtudod amikor aktuális lesz.
2021. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Illik előtte megkeresni az illetőt egy udvarias e-mailben, hogy szeretnél konzultálni ilyen meg olyan ügyben, és tud-e fogadni. Lehet, hogy írásban is meg tudjátok beszélni, és be sem kell menned, idő spórolva ezzel mindkettőtöknek. Az ilyesmi máshol is így van, be szokás jelentkezni fogadóórára, nem csak úgy beállítani, főleg hogy nem egyenrangú felek vagytok.
2021. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Emailt mindenképpen írj előtte az adott tanárnak, vannak akik (sőt, az alapján amit hallottam a legtöbben) nincsenek is bent a fogadóóra idejében, hacsak valaki nem kíván velük konzultálni.
2021. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változó. Nálunk van olyan aki kéri, hogy mindenképpen írjanak neki egy e-mailt, de máshoz meg bármikor be lehet menni.
2021. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!