Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi egyetemisták, mi ez...

Szegedi egyetemisták, mi ez az az egyetemi tanulmányi alkalmasság felmérése és fejlesztése?

Figyelt kérdés
Természetesen válaszolhat nem szegedi egyetemista is.

2021. aug. 30. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz dolog. Ingyen kredit ingyen jegy. Baromi egyszerű feladatok és viszonylag gyorsan túl vagy rajta. A végén még küldenek egy értékelést, hogy milyen ügyes vagy. Mindenféle statisztikát, hogy miben hol állsz a társaikhoz képest. Szerintem érdemes menni rá.
2021. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kompetenciamérés. Coospace-ben foglalsz rá időpontot, ha megvan az elégséges, akkor kapsz egy kreditet. Ha jól tudom, akkor ha szuper eredményed lesz, akkor kaphatsz egy ötöst is, de ebben nem vagyok biztos.

A TIK-nél kell megírni, Ady tér 10

2021. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Gondolkozom rajta hogy jelentkezni kéne de egyszerűen sosincs úgy meghirdetve időpont hogy nekem ne legyen ott valamilyen órám.. Azt viszont láttam, hogy van lehetőség arra, hogy "pótnapon" írhassuk meg. Azt nem tudjátok véletlenül, hogy úgy lehet-e, hogy pl az egyik részét megírom rendes jelentkezés keretein belül, a másikat meg pótnapon? (mert két külön nap kell írni a két részt)

2021. aug. 30. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha órára esik (sokan lesznek még így vele), arról adnak igazolást.
2021. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, ezt nem is tudtam. Azért így mindjárt más. Nagyon szépen köszönöm!
2021. aug. 30. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!