Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus alkalmassági...

Óvodapedagógus alkalmassági tesi része mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Nem voltam túl jó tesiből (sőt…) de az alkalmasságin kelleni fog, félek hogy ezen fog elmenni.. ami nehezen megy: kézenállás, fejenállás, szekrényugrás, hátrabukfenc, magasugrás. Ezek közül kell valamit csinálni?

2021. jún. 30. 17:32
 1/5 flora08 ***** válasza:
100%
2010-ben voltam alkalmasságin, (Szegeden), úgyhogy nem a legfrissebb az információ, de ilyenek nem voltak, amiket írtál. Amire emlékszem, hogy futni kellett 12 percet (ha jól emlékszem), gimnasztikai gyakorlatokat végeztünk, és párokban kislabdát hajígáltunk. A végén (máig nem értem minek) fekvőtámaszokat kellett bemutatni. Borzasztó kellemetlen volt, mert amikor csináltam, nem szóltak semmit, majd a végén közölték, hogy oké, mindenkinek sikerült, kivéve engem, én még maradjak, és mutassak még fekvőtámaszt. 2013 óta vagyok óvónő, rendkívül sokszor volt szükségem arra, hogy szabályos fekvőtámaszokat mutasak be 3-6 éveseknek...🤦 (Pedig minden héten tartunk "átöltözős" tornát.) Küszködtem egy sort, majd nagy kegyesen azt mondták, hogy oké, megfelelt. Bocsánat az offért, csak eszembe jutott, ahogy elolvastam a kérdést. Szekrény-, magas-, távolugrás, kötélmászás később (az órán) sem volt, fej-, és kézállást, gurulóátfordulást viszont csináltunk.
2021. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én idén jelentkeztem óvodapedagógiára. Nekünk a covid miatt online volt az alkalmassági. A tesit videóra kellett venni és azt beadni. Ilyeneket nem kell csinálni amiket leírtál. Egyszerű feladatok vanank. Guggolni, ugrálni, labdázni kell tudni elsősorban. A felvi.hun fent vannak a gyakorlatok miket kérhetnek. Nem voltam sosem nagyon jó tesiből mégis max pontot kaptam, azt is számít mennyi akaraterőt látnak benned.:)
2021. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi most látom, elírtam pár szót. :D gyorsan pötyögtem telefonról
2021. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a tesi ment a legsimábban:) (Eger)
2021. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
semennyire, könnyű volt. 2 perc futás, pár perc labdázás (dobálás, szlalomozás, pattogtatás), egyensúlyozás a padon, 10 mp plank. ez a Debreceni Egyetem GYGYK-n volt (2021). én nem vagyok se sportos, se vékony, de még nekem is sikerült gond nélkül, ha van egy minimális állóképességed akkor semmi baj nem lesz
2021. júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!