Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érdemesebb...

Szerintetek mit érdemesebb igazságügyi igazgatási szak után csinálni?

Figyelt kérdés
Elvégezni még a kriminológia mesterképzést? Esetleg jogász 3 év alatt kreditelismertetéssel? Vagy valami teljesen más területen egy másik értelmes alapképzési szak?

2021. szept. 1. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igivel nincsen semmi baj, de a jogász dzak jobban megéri.
2021. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ezután valami teljesen más szakterületen még egy Bsc diploma? Kezdem azt érezni néha, hogy a jogászba túl sok energiát kellene belefeccölni ahhoz képest, hogy nem is annyira garantált vele a tuti biztos állás a munkaerőpiacon.
2021. szept. 2. 06:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb elhelyezkedni vele, mint a igivel és krimivel (sztem). Én azt ajánlom. Egy jogász
2021. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem jobb inkább még egy gazdálkodás menedzsment alapszak mondjuk? Egy àtlag jogász a hivatalban pusztul meg havi 2-3 kilóért.
2021. szept. 18. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt válaszd, ami jobban érdekel. Abban leszel sikeres, amiben jó vagy. Amúgy akár Mind2 szakot elvégezheted. Jogon sztem többet kell tanulni, de nem kell hivatalba menni… lehetsz ügyvéd, jogtanácsos, bíró, ügyész, közjegyző, bírósági végrehajtó stb.
2021. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!