Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fiú fiúval táncolhat szalagava...

Fiú fiúval táncolhat szalagavatón?

Figyelt kérdés
Mert nekünk most lesz, és én nekem nincs olyan lány az osztályban, akivel szeretnék. Más lányt meg nem akarok megkérni.

2021. szept. 2. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Csak nehogy egy fideszes meglássa, mert egyből betiltják az egész iskoládat homoszexualitás propagálásáért.
2021. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nézd inkább kérném fel a takarítónőt, akkor is ha elmúlt 70en és nincs foga.
2021. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De most komolyan.
2021. szept. 2. 19:51
 4/18 anonim válasza:
100%
Nézd, ha melegek vagytok, akkor oké. Ha nem, akkor nem értem, minek akartok egymással táncolni.
2021. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném, hogy olyan koreográfiát találtok majd ki, hogy menjen ahhoz.
2021. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Orbánisztánba nem hiszem hogy ilyen előfordulhat. Ez még mindig nem Amerika.
2021. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
76%

Sok osztályban van olyan, hogy több a fiú, mint a lány, és akkor fiú kerül fiú mellé. (Vagy a lány több, és akkor úgy.) Emlékszem, nekem pl. két kány jutott. (Na nem azért, mintha olyan kanos lettem volna bármikor is, épp ellenkezőleg, sőt amúgy meleg vagyok, bár ezt akkor senki sem tudta.)


Szóval ha van kényszer, akkor ez előfordul, normális. De ha nincs kényszer, akkor nekem elég fura. Meglátásom szerint a legtöbb kamasz fiú még a látszatától is viszolyog, hogy melegnek nézhessék, márpedig a tánc alapvetően egy elég erotikus dolog. De ha ez sem téged nem zavar, sem a többieket, sem a szülőket, akkor persze miért ne.

2021. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt kérdést csak azért írtam ki, mert kíváncsi voltam rá. Hogy mi a véleményetek. Egyébként a szalagavató igaz, és meg van hozzá a lány. Biszex fiú.
2021. szept. 2. 21:03
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nem engedték meg, akiknek nem jutott pár az alsóbb évfolyból keresett, esetleg külsőst vitt. Amúgy alapból az iskolai táncoknál nem a szerelem a lényeg
2021. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Semmiféleképpen ne táncolj fiúval. Egyéből lejön majd mindenkinek, hogy melegek vagytok. A gondolat is gusztustalan, nemhogy a művelet.
2021. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!