Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen kicsit sem szokványos...

Milyen kicsit sem szokványos zenére táncolhatnánk szalagavatón?

Figyelt kérdés
Még nagyon ráér a téma, de elkezdtem rajta agyalni és keresgélni. Ilyenekre gondoltam, hogy Bubamara (Macskafogó) vagy valami egyáltalán nem szokványosra. Onnan jött az ötlet, hogy a mi sulinkban az elmúlt 2-3 szalagavatón csak electro swing és retro számok voltak. Mivel zenéket is készítek (Ableton, Serum, HS7) így akár "kombinációkat" is várok, mert meg tudom technikailag valósítani, ez nem probléma. :)

2017. ápr. 22. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen extrém műfaj nagyot ütne, deat metal, deathcore vagy ha populárisabbra gondolsz, dubstep is jó lehet.
2017. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A dubstepre én is gondoltam, viszont nem hinném, hogy az több korosztály számára lenne befogadhatóbb, mint mondjuk az általad említett metál. Köszi :)
2017. ápr. 22. 22:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként metálra milyen táncot lehet ropni? :D
2017. ápr. 22. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Michael Jackson!

Ütős, mindenki ismeri, mégis egyedi, élvezhető, sikeres. Tökéletes.

2017. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a country pont megfeleő buli-zene. sok ismert dal található, magyarok is, retro is... hát még ha megbeszélitek, hogy a szalagavatós ruhákat lecseréli MINDENKI farmerrre, kockás ingre/blúzra...
2017. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
XXXtentacion - Look At Me! 😂😂
2017. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csíksomlyói mária siralom? :-)

[link]

2018. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!