Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egyetemi...

Az normális, hogy egyetemi tárgyfelvétel után egymásba vannak esve az óráim?

Figyelt kérdés
Pl fel kellett venni egy kötelező tantárgyat amely hétfőn 8-tól 10.45-ig tart aztán a másik kötelező tantárgy amit fel kell venni szintén így kezdődik és ugyanabban az időpontban. A harmadik kötelező tantárgy pedig megint hétfőn kezdődik és délelőtt 9-től kezdődik. Tehát úgy néz ki az órarendem, hogy van nap amikor 3 tantárgy is összemosódik.

2021. szept. 3. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
Nem normális hogy a kötelező tárgyak egy időpontban vannak. Nem lehet őket más időpontra is felvenni? Még azt tudnám elképzelni hogy nem mindegyik van minden héten, de ez még úgy is durva lenne.
2021. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Általában több időpontot hirdetnek meg egy órára, így ez nem normális. Nézd meg hátha van mondjuk ugyanabból az órából keddre is vagy hétfőn más időpontra.
2021. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most néztem meg az órarendet és ott már úgy mutatja, hogy külön van szedve 15 perces szünetekkel
2021. szept. 3. 17:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem így rendben lesz..
2021. szept. 3. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy rendben lesz, szerintem is. Amúgy nekem is volt már ilyen, szóltunk, kiderült véletlen volt és akkor új időpontokat kerestek, áttették a "problémás" órákat.
2021. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Illetve vannak olyan tantárgyak amik ebben a félévben nincsenek órarendben.


Az csak azért van mert még kezdeti és később kerülnek be?


Mert azért elég durva, hogy úgy állnak majd a heteim, hogy csütörtök, péntek órám sem lesz, kedden, szerdán 1 darab óra és hétfőn van 4-5 darab.


Gondolom ennyire jó világ nem lesz ránk. Majd később kiegészül.

2021. szept. 3. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan kiegészül. Még nem írhatták be emiatt nem látszik.
2021. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!