Debrecen, jó koli??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre megyek gimibe, úgy tervezem, hogy Debrecenbe, a Csokonaiba. Azt szeretném kérdezni, hogy a városban melyik a legbiztonságosabb kollégium, ahol nem görcsös törölköző a "beavatás", a végzősök nem szekálnak mindenkit, és nem lopják el a cuccaimat. Tudom, hogy általában van saját zárható szekrény, de olyanra gondolok, hogy ha véletlenül elfelejtem bezárni, akkor sem tűnik el reggelre 10.000 Ft. Illetve az, hogy a város másik végében van nem probléma nekem, úgyis hozzá vagyok szokva a korán keléshez, itthon is általában 5-kor kelek, szomszéd városban van az iskola. Ja, és lehetőleg ne legyen drága.

2021. szept. 4. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom nem nagyon érkezik válasz :(

A Debrecenben Hallottam Facebook csoportban biztos tudnak segíteni. De ha szomszéd város, akkor lehet nem kapsz koliba helyet, csak ha hátrányos helyzetű vagy vagy nagyon rászorulsz - kicsit szigorúan veszik, mert rengetegen tanulnak ott - én is szomszédjában lakom és egyetlen egy ismerősöm volt kolis, mert rászorult (félárva) - pedig a fél ismerettségem ott tanult, de mindenki bejárós. Ha meg a város másik felében van koli, akkor lehet hamarabb bejutsz szomszéd városból, mert olyan a közlekedés iskola időszakban, hogy leírni sem lehet... Egyik volt osztálytársam debreceni és neki 45perc volt több busszal eljutni a suliba, míg én 30perc alatt bejutottam másik városból (20km) egy busszal.

Viszont lopás mindenhol előfordulhat, mindehol vannak gonosz emberek - csakhogy szépen fogalmazzak.

2021. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!