Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Debrecenbe létezik olyan...

Debrecenbe létezik olyan elektronikai hulladékgyüjtő amiben lehet kutakodni?

Figyelt kérdés

Hobbiból elektronikát tanulok. És szeretnék elektronikus eszközök javításával foglalkozni. Meg persze újrahasznosításával is. Csak itt az ismerősök körében nincs igazán olyan eszköz amit javítgathatnék, tanulmányozhatnék és nem gond ha véletlen jobban tönkremegy. Tehát olyan kéne ami már nem kell senkinek. Ezért gondololkodtam a hulladékgyüjtőn.


Vagy ha valakinek van jobb tippe, akkor arra is vevő vagyok.


2020. jún. 26. 12:05
 1/1 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ami hulladékot begyűjtenek a különböző cégek, nekik az üzlet, amiből haszon lesz.

Úgyhogy azt nagyon védik, nem adnak belőle egy darabot sem. Hacsak nem ismerősöd valaki illetékes.

Ingyen elvihető hirdetéseket lehetne nézni talán.

Pl. volt olyan, aki egy nehéz TV-vel nem bírt volna megküzdeni, ezért inkább fizetett nekem, hogy vigyem el a Hulladékudvarba, szabadítsam meg tőle.

2020. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!