Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatok gyakornoki...

Hogyan találhatok gyakornoki munkákat?

Figyelt kérdés

A legtöbb gyakornoki diákmunka heti 40 órához kötött, annyi ideje pedig nincs egy egyetemistának hétfő és péntek között. Hogyan szerezzek szakmai tapasztalatot, hogyha teljes munkaidős állásokat kínálnak diákmunkaként?

Igazán szeretnék dolgozni, de már lassan ott tartok, hogy inkább elmegyek takarítónak.



2021. szept. 8. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden diakmunka 40 oras. Irodai adminisztratornak, kisegitonek keresnek mar minimum 20 oratol embereket barmelyik iskolaszovetkezeten keresztul
2021. szept. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Én is 20 órás irodai an kezdtem az egyetem 1 éve után. Most vagyok 40-ben,hogy utolsó féléve svagyok és csak a szakdoga maradt.

A diákszövetkezetek oldalán nagyon sok gyakornoki van,ott tudsz jelentkezni.

2021. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!