Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bemehetek egyetemre még...

Bemehetek egyetemre még hétfőn úgy hogy az első héten ami most volt nem voltam jelen?

Figyelt kérdés
Voltam beiratkozni még augusztusban, aztán jött egy halaszthatatlan , váratlan dolog ami miatt el kellet utaznom, és a közös tárgyfelvételen sem voltam. És most kicsit ideges vagyok hogy mi minden történt az első héten én meg kb semmit se tudok, aztán bemegyek jövőheten és elkezdik majd kérdezni a tanárok is hogy ki vagyok. Tegnap felvettem a tárgyakat de biztos de nem tudom ettől függetlenül hogy bemenjek e hétfőn van passzíváljam inkább
2021. szept. 10. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj be.
2021. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen nem passziválunk, ne viccelj. Menj be. Nem te vagy az egyetlen, aki hiányzott a héten. Chill.
2021. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Az előadások többségén szerintem alapból nem érdeklik, hogy ki hiányzik. Nekem pl. egyetlen 1 előadáson volt az, hogy körbeadtak jelenléti kérdőívet vagy miatt. 4 másik előadásom volt, ott a kutyát sem érdekelte, hogy valaki ott van-e vagy nincs. A gyakorlati órán is szimplán körbeadtak egy jelenléti kérdőívet. Azt tudom, hogy az egyik gyakorlati órán már első órán 5-en nem voltak. Evvel csak azt akarom mondani, hogy a tanárokat nem érdekli. Valószínűleg észre sem veszik, hogy te máskor nem voltál. Csak annyit csinálnak, hogy a jelenléti kérdőívet körbeadják, de van, amelyik azt sem csinálja meg. Nem fogják számonkérni, hogy hol voltál, meg minden. A múltkori alkalomra szimplán beírnak hiányoznak, és ennyi. Nem fog senkit se érdekelni, hogy nem voltál az előző héten.
2021. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*jelenléti kérdőívet vagy mit.
2021. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előadásokon általában nincs katalógus, a gyakorlaton nálunk nagyon szigorúan vették a megengedett hiányzás szám betartását.
2021. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem para, max hiányzásba ez még belefér.

Csak ugye annyi van még ilyenkor, hogy az előadás/gyakorlati anyagokat kölcsön kell kérni.

2021. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy ott voltál-e a múlt héten, ne aggódj. Menj be szépen az órákra, kérdezd végig a csoptársakat, mi volt a múlt héten.
2021. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"aztán bemegyek jövőheten és elkezdik majd kérdezni a tanárok is hogy ki vagyok" - SENKIT nem fog érdekelni, hogy ki vagy, hogy ott voltál-e előző héten stb.

Én volt, hogy még nyaraltam az első héten. Na és?

Ismerősöm most 2 hetet hagy ki, mert még külföldön van.

A legtöbb tárgyból az első héten még nem is szoktak lenni gyakorlatok. Szóval még ezt is "megúsztad".

Kérdezz utána minden tárgyból, hogy mi volt az első órán, ennyi.

Ez már egyetem, mindenkinek van élete mellette, nem állnak vasvillával a hátad mögött.

2021. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!