Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki a leckefüzet egy gimnazis...

Ciki a leckefüzet egy gimnazistának?

Figyelt kérdés
Most leszek tizedikes. Már kilencedikben is volt leckefüzetem, azért mert szerintem abba könnyebb felírni az összes leckét, meg a dogákat is. Az a gond hogy az osztályban senki másnak nincs. Szerintetek ez ciki? Idén már ne vegyek leckefüzetet? De akkor hová írom fel a házit?
2010. aug. 31. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ciki egyéniségnek lenne? NEM!

Megszólt valaki miatta? Kötve hiszem :D M?indenki oda jegyzi fel a házit ahova akarja...

Legyen már egy kis önbizalmad!

2010. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

én vettem egy vonalas kisfüzetet,én majd abba írom a házit meg abba irom fel ha valamikor dogát írunk,meg ha unatkozok majd órán abba rajzolgatok :D


de ha te a leckefüzetet szereted,akkor használj nyugodtan azt:)

2010. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Képzeld nekem egyetemen is van hasonló füzetem:)Egyszerűen muszáj,annyi a beadandó, a határidő és nagyon harapnak érte, ha nincs kész.Szóval nem ciki, gimiben nekem végig volt.Nem kell foglalkozni a többiekkel, tedd azt ,ami neked kényelmes.
2010. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem ciki!
2010. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki :) Én ugyan nem leckefüzetet, hanem határidőnaplót használtam a gimnáziumban, és most az egyetemet elkezdve is. Szerintem mindenképpen hasznos dolog, mert így sokkal könnyebb figyelemmel kísérni a leckéket/dogákat. Én még azt is felírtam benne röviden, hogy pontosan mit is vettünk azon az órán :).
2010. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szerintem nem ciki :D

vagy ha esetleg úgy érzed, hogy az akkor vegyél egy sima füzetet és abba vezeted a leckét :)

2010. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem ciki egyáltalán, vagyis attól nem leszel gáz, ha leckefüzeted van, nálunk pl. tavaly én vettem, mert eldöntöttem, hogy most már megcsinálom a házit mindig, és utána egy csomó mindenki követte a példámat!:)

idén is vettem egy nagyon aranyos rózsaszínt:)

amúgy én ha nem használtam mindig mert egy idő után meguntam akkor mindig az adott füzetbe írtam, az órai anyag végére.

de szerintem vegyél, diktáld a divatot, nem gáz ;D

2010. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az... ha így jobban figyelemmel tudod követni, hogy miből mit kell majd elkészítened következő órára, akkor csak vezesd! :)
2010. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!