Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyetemistákat tudnak segíteni...

Egyetemistákat tudnak segíteni idegennyelvből érettségi előtt álló gimnazistának? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ha igen akkor olyan Budapesti egyetemisták jelentkezését vagy ajánlását várnám akik angolul jól beszélnek és hajlandóak lennének tanítani egy angolérettségi előtt álló gimnazistát.

Kort és nemet várok.


2010. ápr. 11. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van legalább egy középfokú nyelvvizsgájuk (de inkább olyat keress, akinek felsőfokúja van, vagy anglisztika szakra jár), akkor simán. Ha itt nem jelentkezik vki, akkor szerintem egyetemeken, vagy egyetemi koleszokban az üzenőfalra tegyél ki egy felhívást:) Akkor tuti jelentkeznek. Minden egyetemistának jól jön a pluszpénz:)
2010. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én például Bp.-i vagyok és másodéves anglisztikás, 21 éves. (Angol kéttannyelvű gimit is végeztem). Ha gondolod, beszélhetünk a dologról. Az email címem: petymeg@chello.hu. Ha már találtál vkit, akkor sok szerencsét az érettségihez. :)
2010. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah és nemem: Nő :DDDD
2010. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!