Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Természetvédelmi mérnök...

Természetvédelmi mérnök diploma jelenthet mentesítést a vadaszvizsga elméleti részéről?

Figyelt kérdés

Ennek keretében tanultam jogot is vadgazdálkodást is.

Természetesen érdeklődtem a kamaránál emailben de még nem válaszoltak.



2021. szept. 11. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk csak a jogszabályt kellene megnézni.


a) * A vadgazdálkodási és vadgazdálkodási igazgatási és vadbiológiai témakörben szerzett tudományos fokozatot (egyetemi doktori oklevél, a tudomány doktora vagy kandidátusa oklevél, PhD oklevél),


a vadgazdálkodási és vadgazdálkodási igazgatási szakmérnöki,


a vadgazdálkodási és vadgazdálkodási igazgatási üzemmérnöki,


a vadgazda mérnöki, valamint a vadgazda mérnöki alap- vagy mesterszakos,


agrár képzési szakterületen osztatlan képzésben vagy mesterképzésben szerzett oklevelet, amennyiben a differenciált szakmai képzésben a b) pontban előírt tárgyköröket a vadgazdálkodási és vadgazdálkodási igazgatási képzés tananyaga tartalmazta és a szakmai képzés összesen legalább a 24 tanegység (kredit) mennyiséget elérte.

2021. szept. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hol találtad?
2021. szept. 12. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad, tanultál jogot...

[link]


Ahogy beírtam a gugliba, hogy vadászvizsga felmentés...

2021. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a. Nagyi. Kedves válaszod -.-
2021. szept. 21. 13:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon*
2021. szept. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!