Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol-Informatika tanári...

Angol-Informatika tanári szakpárral hol tudnék elhelyezkedni tanári álláson kívűl?

Figyelt kérdés
a szokásos mekis vicceket hagyjuk légyszi.

2021. szept. 11. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Informatika szakon fogsz programozást tanulni, amihez az angol kifejezetten jó, szal én nagyon nem aggódnék.

Mondom ezt úgy, hogy nekem két ismerősöm is matek-infó tanárként mentek el programozni.

2021. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik multinál bepróbálkozhatsz stabil angol és informatikai tudással. Nekem német nyelvtanár ismerősöm tolmács egy német cég hazai leányvállalatánál.
2021. szept. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik multinál, jó pénzért. Nekem több kollégám is felmondott és ment multihoz. Infó szakos, angol szakos egyaránt.
2021. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így ahogy a többiek írják, informatikusként.
2021. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én például nem tudom elképzelni, hogy csak amiatt nem hívnának be interjúra, vagy csak azért választanának mást helyetted, mert neked tanári diplomád van az adott területen, nem pedig rendes BSc/MSc-d.

Szóval szerintem végzettség alapján nem leszel hátrányban, de az azért nem vitás, hogy jóval kevesebb tárgyad lesz infós területem mint egy olyannak, aki rendes IT szakra ment. Hisz te az angolt is meg az általános tanári dolgokat is tanulod mellette. Persze hosszabb is a szak, de akkor is.

Nekem van egy ismerősöm aki az előző rendszerben általános iskolai tanári szakon volt infó szakiránnyal, 5 éves, és hiába megtanulta az alapokat, ahogy elkezdett tanítani, egy jó pár év alatt úgy elment a feje felett a technológia, hogy már ha akarna sem tudna elhelyezkedni informatikusként. (Ő maga mondta, pedig hívták is)

Szóval csak arra kell figyelned, hogyha egyszer elkezdesz tanítani, csak azon kapod rajta magad, hogy eltelt 15 monoton év és sokkal nehezebb lenne beleszokni a versenyszférába, mint rögtön suli után.

2021. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!