Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-s diákok! Mit kell...

SZTE-s diákok! Mit kell tennem ilyenkor a kurzusfelvétellel?

Figyelt kérdés
A kötelező tárgyaimat már felvettem, ma jelent meg az összes, választható kurzus. 1-2 tárgyat nem tudtam felvenni, amit szerettem volna, de ez még nem gond, mert nincsenek szemeszterhez kötve. A felvétel során a dinamikus órarendből válogattam a szemeszterhez nem kötött/kötelezően választható tárgyelemek kódjainak megfelelően, de egyiket sem engedi felvenni. Miért van ez? Mindegyiknél megnéztem az előfeltételeket és egyiknél sem írt ki semmit. És még egy kérdésem lenne. Az, hogy ha olyan kódú tárgyat választok, ami ugyan nincs benne a dinamikus órarendben, azt miért engedi felvenni?
2010. aug. 31. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az SZV-ket, tesit, illetve a nem a te szemezterednek megfelelő tárgyakat csak később veheted fel. A tesit és az szvket holnap 23:59 után, a többit pedig megtalálod a megnyitásrendben...
2010. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet velem van a baj, de ezt így nem igazán értem. elmagyaráznád kicsit nyersebben, ha megkérlek?:)
2010. aug. 31. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak a szabadon választható tantárgyak, illetve tesi, ezeket egységesen szept 1 23:59-től lehet felvenni.


Vannak tárgyak, amiket újra fel kell venned, mert pl buktál, ezeket pedig karonként eltérő időpontban lehet megtenni.

2010. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!