Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7-dik osztályba milyen és...

7-dik osztályba milyen és mennyi tanszer kell? füzet, füzetborító. Stb És ez kb hány forint lesz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem ma kellett volna gondolnod, hanem már jóval hamarabb.
2010. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 ezer kb....
2010. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem, hogy a kérdésre keresek választ, nem az okoskodása érdekel!!!!Talán van rá okom, hogy csak most veszem meg de az is lehet, hogy megvettem csak érdekel, hogy más mit vesz és mennyit költ tanévkezdésre...
2010. aug. 31. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs miből mennyit vettem, de én most 10.-be megyek, csak úgy leszedtem a polcról füzeteket, összesen kb. vagy 25öt, egy csomó tollat, vonalzókészletet, körzőt, rajzlapot, radírt, rotringokat, ceruzákat, pár mappát, jegyzetfüzetet, szótárfüzetet, vagy 5 csomag post it-et, ilyen kis öntapadós lapjelzőket, meg amik megtetszettek a boltban, ha be akarod fedni a könyveket akkor nylon-borítót értelemszerűen ahány könyved van, de én ezzel nem pocsékolom az időmet.

11 ezret fizettem de biztos kihagytam pár dolgot.

2010. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok már gimis, de anno azt csináltam, ha jól emlékszem, hogy ahány tantárgy (amihez kell füzet, persze), annyi füzet... ilyenkor meg gondolom, már tudni lehet, melyik tanár milyen füzetet kér, vagy hogy milyen füzetre lesz szükség... és amellé még monjuk 2-2 füzet egyelőre kockásból, vonalasból és simából. Füzetborító annyi, ahány tárgy. Jó, ha van egy strapabíró tolltartó, benne pár toll, rotring/ceruza (ha sima cerka, akkor HB-s), esetleg egy 2B-s vagy egy szénceruza rajzra (ha egyáltalán rajzoltok rajzon), pár színes matekra (piros és zöld, pl.), radír, hegyező. Akkor matekra vonalzók, körző, gondolom, esetleg szögmérő. Kényelmes táska :D.


Egyébként meg nem lehet igazából megmondani, mennyibe kerül, mert nagyban függ attól, hogy milyen füzetet veszel (vmi egyszerűt, vagy mintásat, simát vagy spirált stb.), akciós-e stb. Azt ajánlom, menj el egy Tescóba, aztán hajrá :).

2010. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!