Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha karanténba kerültem, de...

Ha karanténba kerültem, de hétfőn már kellene mennem egyetemre, akkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Értesítenem kell az egyetemet vagy nem fontos?

Illetve ha kell, kinek szóljak az egyetemen?

Még szünidőben lettem pozitív, tehát semmi köze az iskolához. Két nap lesz hátra a karanténból, jövőhét hétfő és kedd,szerdán már gyógyultnak fogok számítani.



2021. szept. 15. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Ha a többi társadnak jót akarsz ne jelentsd, hogy covidos voltál.


Simán beteg voltál és kész, viszed majd az orvosi igazolást a kötelező óralátogatási kötelezettséggel bíró tantárgyak felelőseinek.

2021. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted ha jót akarok nekik?
2021. szept. 15. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
#2 Ha kiderül covidos voltál talán kötelezővé teszik majd az oltást a szakon. Így is sok helyen meglépték már.
2021. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Ha kiderül, hogy igazoltan COVID-os voltál, akkor szerintem hivatalból kötelezővé teszik nekik a tesztet (az iskola, az egyetem), de abban szinte 100%-ig biztos vagyok, hogy a tesztet önköltségi alapon teszik kötelezővé.


Magyarul: TB támogatást, TB finanszírozást nem kapnak rá, és így szinte bizonyosan saját költségükön kell majd igazolniuk, hogy nem betegek.


Magyarul ez kb. olyan, mintha köteleznéd őket arra, hogy vásároljanak valami igencsak drága dolgot, amit valójában nem vennének meg, amire valójában nincs szükségük, csupán rájuk erőltetik.

2021. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

#4 Ez is jó érv.


Egyébként nem értem miért kellett lepontozni. Várd meg míg meggyógyulsz, majd ha meggyógyultál viszed az orvosi igazolásod és kész. Nem kell mondani semmit. Ha kérdezik megfáztál.

2021. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha hétfőn-kedden lenne olyan órád ahol necces lesz már ennyi hiányzás, az adott oktatóval beszéld meg, szerintem megértőek lesznek. Szerdától meg mész minden gond nélkül.


A többi válasz meg gondolom azért lett lepontozva, mert totál nem a kérdésre válaszolnak.

2021. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De semmi kontaktusom nem volt még senkivel az egyetemen, mert még nem kezdődött el a félév.

Szóval semmi ok nem lenne arra, hogy teszteltessék magukat, hiszen gyógyultan megyek majd.

2021. szept. 15. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Nyugi kérdező, nem mindenki tud kérdést értelmezni.


Nálunk van formanyomtatvány covidos hiányzás miatt, de amúgy írj az oktatóknak, hogy ez a helyzet, sajnálod, ha tudnak anyagot küldeni / elmondani hol lesz az anyag az jó lenne.

2021. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!