Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb döntés ?

Szerintetek melyik jobb döntés ?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12.-es nappali tagozatos,és szeretnék dolgozni de a legtöbb munka reggel 8tól van ami még van a pénztáros de akkor meg el megy az egész délutánom (kb majdnem mindig 3-4kor végzek suliba) de ha csak hétvégén megyek dolgozni akkor az még kevés pénz,meg akkor tanulni is nehezebb lenne, ha át mennék estire akkor meg ugye nincs diák munka, de akkor is délelőtt munka délután iskola lenne, szóval nemtudom melyik a jobb döntés.
2021. szept. 15. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben befejezném a sulit munka nélkül. Őszi/téli szünetekben szoktak alkalmi munkákat meghirdetni,meg esetleg hétvégente 1 nap talán belefér. Ne menj át szerintem már utolsó évbe máshova, próbáld meg befejezni a sulit.
2021. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!