Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Mensa online IQ-tesztje...

A Mensa online IQ-tesztje manipulált hogy több emberben építse fel azt az illúziót hogy ő is lehet Mensa tag ezért megvegye az igazi tesztet?

Figyelt kérdés
Nálam túl magas eredmény jött ki. Az iskolában mindig rossz jegyeket kapok és meg is buktam. (112 jött ki). A helyesírási hibákért elnézést.

2021. szept. 16. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 125 feletti eredményt adott.

A brit Mensa oldalán 18-ból 18 válasz helyes volt (le is írják hogy az online teszt csupán egy iránymutatást ad arról hogy kb. hol helyezkedhetsz el a haranggörbén szóval pontos IQ-t nem adnak meg a végén).

[link]

A norvég Mensa-teszt 131-es IQ-t adott ki (éjszakai műszak után fáradtan nekiállva).

[link]


Ha mindháromnál kb. ugyanott vagy az szerintem egy elég jó indikáció(!) az IQ-dat illetően. Vagy fizess be a beülős Mensa-tesztre.

2021. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Rájuk nézzek majd. Mit dolgozol? Mérnök vagy?
2021. szept. 16. 18:40
 3/20 BringaManó ***** válasza:
100%

Nem.

Miből vagy gyenge?

2021. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mindenből csak kettesem van fizikából vagyok 4-es. Nem szoktam tanulni.

Vicces az élet Down-szindrómások egyetemre járnak én meg haláltusámat vívom a gimnáziumban. Pl ma a lányok nevettek rajtam. A memórián lehet javítani?

2021. szept. 17. 14:45
 5/20 BringaManó ***** válasza:
78%

"ma a lányok nevettek rajtam"


na, ez legyen a legnagyobb gondod :-D

2021. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
112 az nem sok, ne ijedj meg.
2021. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen de a szlovákon meg 122 lett a norvégon meg 118 a Magyaron azért is sikerült ilyen eredményre mert nem volt egerem.(kifogásnak tűnik de tényleg 3 kérdésnél mellé nyomtam). Az egész kamu de én szeretem az ilyen teszteket eteti az önbizalmam és azt hitteti velem el hogy több vagyok mint a többi ember pedig átlagos vagyok.
2021. szept. 28. 06:46
 8/20 A kérdező kommentje:
Biztos hogy manipuláltak az online Mensa tesztek egyébként az okos emberek nem töltenek ki ilyet.
2021. szept. 28. 06:47
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Az átlag 100-as intelligencia úgy jön ki hogy mindenki benne van, tehát az értelmi fogyatékosok is.

Egyetemre kb 120 as intelligencia fölött mennek az emberek. Tehát sima 118 sem a 122 nem kirívó eredmény, szinte bármelyik egyetemistához odamész, fogja hozni ezt az iq-t.

Valószínűleg rosszak a tanáraid, vagy lusta vagy, azért vannak rossz jegyeid.

2021. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A jó tanulók azt mondják hogy ők nem tanulnak akkor ez igazából nem igaz?
2021. szept. 28. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!