Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Online póker termek szerinted...

Online póker termek szerinted is manipulálva vannak?

Figyelt kérdés

AZ online póker szerintetek is csalás?

6 éve játszok rendszeresen szerencsejátékot.Pókerezek, tippmixezek főként.

A pókert élőben és online is űzni szoktam.

Miért van az, hogy online képtelen vagyok pénzt nyerni?

Szerintem nem velem van a gond, élőben a nyertes játékosok közé tartozom és szerintem online is oda kellene.

Egyszerűen rengeteg olyan handem van cash asztalokon, hogy a madár a semmivel fizet és a végén leesik neki még egy pár a semmiből és agyonver egy rossz helyzetből.

A kedvencem a 6-9 fős sit&go versenyeken, amikor allint mentek preflop és az ellenfél mutat egy rosszabb indulót pl AK vs A8. Esélyed nincs ellene, egyszerűen valótlannak tartom, hogy állandóan elverjen egy ilyen. Egyszerűen lehetetlen pénzt nyerni, legalábbis én úgy gondolom. Ti hogy gondoljátok? Én vagyok csak ennyire balek, vagy ez az online történet nem csak nekem nem működik?

Hozzávetőlegesen nem komolytalan játékos vagyok, csak érdekel a véleményetek.



2016. nov. 22. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, vagy nem olyan mértékben, hogy látszódjon. Miért kedvezne egy másik játékosnak?

Nem ebből élek, de havi 100-200 dollárt szoktam kivenni, de csak 2 fős sng-ket játszok.

2016. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!