Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor mehetek diákmunkára...

Most akkor mehetek diákmunkára v. sem?

Figyelt kérdés
Szeptember közepétől suliba fogok járni, de ez egy OKJ-s képzés, egy héten kétszer megyek, délután, illetve este, még nem tudom pontosan, gondolom belecsúszik az estébe. Dolgozni is szeretnék, diákmunkára szeretnék jelentkezni. De az egyik helyi diákszövetkezetnél azt írták a honlapon, hogy csak nappalis diákok mehetnek. Így akkor én nem dolgozhatok diákként v mi? Normális munkát nem akarok, mert ott nem válogathatok, hogy mikor menjek. A diákmunkánál legalább meg tudom mondani, hogy mikor érek rá.
2010. aug. 31. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez esti vagy levelező oktatás, akkor nem tudsz diákmunkát vállalni a diákszövetkezetnél, ugyanakkor ezeknek az esti és levelező képzéseknek pont azért olyan az órarendje, hogy a dolgozók is el tudják végezni munka mellett. Tehát ha van rá lehetőséged, keress részmunkaidős vagy teljes állást inkább, ez a véleményem.
2010. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első jól mondta!

suliba se akarsz járni normálisan meg melózni se? azért gondold már végig kicsit...

2010. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint te még nem dolgoztál diákként kisokos, az is ugyan úgy 8 óra...ott is van délelőttös délutános meg éjjeles műszak, de legalább össze tudom egyeztetni a sulival.
2010. aug. 31. 19:57
 4/5 A kérdező kommentje:
mi az h nem akarok járni NORMÁLISAN?? ez a suli ilyen, 2 nap egy héten, nem én szerveztem aranyom elhiheted.
2010. aug. 31. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Részmunkaidős állást keress, vagy gyakornoki helyet!
2010. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!