Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem mehetek diákmunkára mert...

Nem mehetek diákmunkára mert levelezősön vagyok?!

Figyelt kérdés
nem éretem miért van a diákmunkás oldalakra az írva h nappali tagozatosoknak...levelezősöknek nem lehet? vagy mi?! tavaly nappalin voltam és nem is tudtam volna menni dolgozni mivel reggel8tól este8ig voltam mindennap az egyetemen, idén levelezősre adtam be és szeretnék diákmunkára menni, de akkor nekem nem is lehet? és ha nem akkor miért nem?! :S:S :@
2011. szept. 9. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nappalis vagyok

a 8 órás diákmunkáktól én is megőúrülök:P



amúgy sajna valóban nem adnak levelezős diákmunkát(azért van kevés kivétel, azt direkt úgy hirdetik meg h levelezős-passzív féléves, évet halasztó diákoknak)



de ez azért van mert azt feltételezik h ha levelezős vagy akkor nyilvánfőállásban dolgozol és nem szorulsz diákmunkára



hülyeség de ez van

2011. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Levelezősök összesen 2 szövtkezetnél dolgozhatnak, az egyik a MÜISZ, a másik a DMS. Ha nm budapesti vagy, akkor meg nem tudom...
2011. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valószínű azért van, mert más szerződést kell kötniük a szövetkezeteknek, gondolom nem éri meg mindegyiknek.
2011. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát de én nem dolgozok főállásban :S szimpla 20 éves vagyok semmi szakmával a kezemben mert gimit végeztem, és kéne a pénz h tudjuk finanszírozni a sulit. miből gondolják h tán minden levelezős azért levelezős mert h dolgozik...-_-' és aki messze lakik és nem éri meg bejárni? vagy nincs pénz kolira? azokkal mivan? :(
2011. szept. 9. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy 20 éves vagyok és levelezős, de mit tudunk csinálni?
2011. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mit mit? akkor ki a f*szomnak találták fel a diákmunkát? ez tiszta kib*szás :S :@ bezzeg ha szimpla OKJ re járnék mehetnék pfff
2011. szept. 9. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

pesti vagy?

akkor tényleg próbálkozz a MŰISZ-nél


vagy nézegesd a részmunkaidős, nem diákmelókaT:P


nincs jobb ötletem



én is ebben a cipőben járok


20 órát se tudok vállalni -nappalis vagyok


ami jó lenne azt heti 20-30-40!!! órában hirdetik :(

2011. szept. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajna nem vagyok az :( írtam már két helyre ahol diákmunkát adnak és mindenhol azt írták h nappali tagozatosoknak :D de ezt egyszerűen nem értem xD a levelezősök nem diákok vagy mi a fuck??!! úgyanúgy tanulunk csak nem járunk be mindennap..-_-' pff király...
2011. szept. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!