Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinusos diákszervezetek?

Corvinusos diákszervezetek?

Figyelt kérdés
Pénzügy-számvitel szakos hallgató vagyok a Corvinuson, és gondolkodom rajta, hogy diákszervezethez csatlakozzak. Leginkább a pénzügy rész érdekelne. Gondolkodtam a Finance Master Club-on, ám nem sok információt találtam róla. Szerintetek érdemes csatlakozni? Illetve milyen egyéb diákszervezeteket ajánlotok?

2021. szept. 19. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Pénzügyes diákszervezetekben nem vagyok otthon, de az Aegee-t tudom ajánlani. A lényege hogy olcsón utazhass európában, de sok a belföldi program is magyarokkal, illetve külföldiekkel is. Meg kicsit már késő jelentkezés szempontból, de tavaszra még hasznos lehet. Az Aiesecet annyira nem ajánlom (van azért jó oldala is), ha érdekel privátba leírom miért.
2021. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!