Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amikor középiskolásként...

Amikor középiskolásként elmentél szakmára, és kitanultad: megbántad és váltottál, vagy maradtál a szakmában amit tanultál, esetleg tovább képzeted magad benne magasabb szinre?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Utáltam a szakmát amit anno kitanultam, már más munkában dolgozom, amihez semmi köze sincsen ahhoz, amit tanultam
Elhelyezkedtem a szakmámmal amit középiskolásként tanultam ki, és nem bántam meg.
Elhelyezkedtem a szakmámmal amit középiskolásként tanultam ki, de megbántam, utálom, ám nincsen jobb helyette.
Elhelyezkedtem a szakmámmal amit középiskolásként tanultam ki, és azóta már fejlődtem benne, már magasabb szinten űzöm.
Elhelyezkedtem a szakmámmal amit középiskolásként tanultam ki, és erre rá még képeztem magam tovább ezen a területen.
Nekem a szakmám csak azért van, mert több pénzt jelent, semmi mást.
Nekem a szakmám csak azért van, mert a szüleim erőszakolták rám. Semmi másért.
2 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!