Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi eselyt lattok az...

Mennyi eselyt lattok az Online oktatasra?

Figyelt kérdés
Egyetemek/kollegiumok

2021. szept. 21. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Kollégiumban semmi esélyt nem látok az online oktatásra.

Egyetemen mondogatják a tanárok, de igazából ők se tudnak semmit.

2021. szept. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
1:k, ahol a k egy pozitív valós szám.
2021. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Egyetemeken előfordulhat, hogy az elméleti órákat átrakják távoktatás formájába.

Nálunk pl a 120 fős csoportba ezen a héten már csak 50-60-an vannak jelen.


Ha így folytatódik 1 hét múlva az elmélet már nagy eséllyel online les

2021. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

#3

Te elsős vagy másod éves vagy??

Előadásokon vírus nélkül is volt hogy 20 ember volt a 140ből. Ennek annyi a titka, hogy nincs jelenléti.

2021. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
91%

Hát nálunk jelenleg ún. Hibrid oktatás folyik... Pár pár oktató felvetette hogy szerinte full online lesz.(van ilyen oktatóm is)


De remélem valami lesz végre mert most ez a hibrid borzalmas...

Nem magával az online/offline formával van bajom, nekem csak jó lenne, az a zavaró hogy most a tanár 90%ba azokkal foglalkozik akik ott vannak benn, az online hallgatók meg csak vannak...


Kérdésre visszatérve, a számok elméletileg azt mutatják hogy lehetséges, de sok reményt nem fűznék hozzá valamiért

2021. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
#4 elsős vagyok. Nem úgy tűnnek nekem a tagok mintha motiválatlanok lennének. A jelenlevők 60%-a taknyol, szerintem egyértelmű, hogy nagy része a hiányzóknak beteg.
2021. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos semmi esély, mert az egyetemek Viktor kezében vannak, Viktor meg nem rendel el semmilyen korlátozást, hisz jönnek a választások és nem akar semmit, ami népszerűtlen.

Tök jó, hogy a párom levelezőn jár, eddig full online volt, most meg tök fölöslegesen utazgathat majd 150km-t az egyetemig.

2021. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk folyamatosan köhögnek, tüsszögnek a diákok. Kb 2-3 percente 1 ilyen eset 100 emberből.


Senkin sincs maszk és a tanárok szóvá sem teszik.


(BME)

2021. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk ma este jött dékáni levél, hogy holnaptól még órák alatt is kötelező lesz maszkot viselni, ami alól a védettségi igazolvány sem ment fel.


Akkor ezek szerint az oltott személy mégis kezelhető potenciális veszélyforrásként? Mert 1 hete még arról volt szó, hogy nem a maszk ment meg hanem az oltás és aki beoltatta magát azt nem lehet potenciális fertőző veszélyforrásként kezelni.

2021. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

MATE:

Végzős vagyok és az összes telephelyén jelenléti oktatás van... Nem tudjuk, hogy lesz e átállás.

Nálunk is mindenki köhög meg prüszköl én már balhéztam is emiatt...

2021. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!