Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 évig jártam egy tanárhoz...

1 évig jártam egy tanárhoz matekkorepetálásra és azt mondta szeptember elején hívjam, hogy idén mikor megyek hozzá. De találtunk egy jobb tanárt és hozzá fogok menni. Hogyan mondjam vissza, hogy ne legyen sértő?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 18:14
 1/4 anonim válasza:
100%
hat valahogy azt mondd h ugy dontottetek,hogy nem emsz tobebt orara s kesz
2010. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy most az évet megpróbálod azzal a tudással kezdeni amit ő átadott neked, de ha nem megy egyedül a matekozás akkor majd felhívod... Persze soha nem fogod. :)
2010. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mi anno úgy csináltuk, hogy azt mondtuk, egy ismerősünk ingyen tartaná az órákat. Vagy azt mondod jelenleg nincs pénzetek erre.
2010. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem a hazudás("füllentés") nem lenne célra vezető.

Egyszerűen ne hívd fel. Nem tartózol elszámolni valóval a tanár felé. Ha mégis szeretnéd közölni vele, csak hívd fel, hogy idén nem mész hozzá, nem kell magyarázkodnod.(nem is hiszem, hogy megkérdezni, miért nem mész)

2010. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!