Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kezdek egy FOSZK-kal?

Mit kezdek egy FOSZK-kal?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, ha befejeztem és mondjuk nem megyek tovább alapképzésre, akkor ez így mit ér? Hol tudok elhelyezkedni vele, és mennyi pénzért? (Jó mondjuk ez függ az iránytól is)
2021. szept. 27. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
FOSZK és FOSZK között óriási különbségek vannak felhasználhatóság szempontjából. Például egy mezőgazdasági vagy szőlész-borász vagy gyógy- és fűszernövények FOSZK-al jogosult leszel azonnal végzés után önálló gazdálkodó lenni, s felvehetsz gazdahiteleket is. De szerintem egy mérnökinformatikus FOSZK-kal is azonnal el tudsz helyezkedni, és nem is rosszul. Ugyanakkor erősen kétlem, hogy egy jogi vagy egy műszaki FOSZK bármit is ér a munkaerőpiacon.
2021. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Foszk önmagában nem sokat ér, az arra jó, hogy ne keljen emeltezni/alapképzésben 1-2 tárgyat kilősz így több időd marad másra
2021. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aham, értem. Hát, köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!