Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki ezt az egy...

Hogy bírjam ki ezt az egy évet a suliban?

Figyelt kérdés

Végzős gomnazista vagyok,osztálytársaimmal nem igazán jövök ki,nincsenek a suliban barátaim,régebben voltak,de ők átmentek más iskolába.Iskolán kívül azonban sok barátom van,akikkel nem sűrűn fogok tudni találkozni,mert messze laknak,kivéve egyet.A suli,ahová járok,egyre rosszabb,a jobb tanárok elmentek mind,semmi program nincs egész évben,csak unalom.

Nemrég gyógykezelésen voltam,ahol sok jó barátot szereztem,nem tudok velük találkozni,pedig nagyon hiányoznak.Nem tudom,így hogy fogom kibírni ezt az egy évet.


2010. szept. 1. 09:38
 1/5 anonim válasza:

velem is ugyan ez a probléma, csak nálam durvább, mert kollégista vagyok:)

én ugy élem tul h sokat gépezek netezek msnezek olyan emberekkel akik fontosak, és akiknek én is fontos vagyok :)

2010. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,én is ezt teszem,de a személyes beszélgetést nekem csak félig helyettesíti
2010. szept. 1. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem váltasz sulit?

Én tavaly ugyanebben a cipőben jártam, én hülye végigszenvedtem az érettségiig, de ha visszaforgathatnám az időt, sulit váltanék.

Amúgy én úgy bírtam ki, hogy annyira tróger iskolába jártam, hogy egy héten kb. 2-3 napot voltam benn a suliban. Be sem írták a hiányzásokat, így nem jött ki a 30% semmiből. De ez nem megoldás egyébként...

Válts sulit, mert nagyon hosszú az az 1 év, tapasztalatból mondom. És ha olyan iskolába jársz, ahol nem érzed jól magad, akkor a tanulás is nehezebben (vagy rosszabb esetben egyáltalán nem) megy.

2010. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz találkozni a barátaiddal, akiket a gyógykezelésen ismertél meg?

Tanítás után elmehetnél egyszer arra a helyre, és kérdezősködhetnél utánuk. Ott talán tudnak valamit mondani, és megadhatod az e-mail címedet, hogy ha valamelyikük szintén érdeklődne, akkor írhasson. Vagy ha megvan valamelyikük telefonszáma, akkor telefonon is beszélhetnétek. Vagy keresd meg őket egy közösségi portálon!

2010. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Telfonon,neten keresztül beszélünk,sak személyesen nem,mert messze laknak.
2010. szept. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!