Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy írtak e...

Honnan tudhatom, hogy írtak e már olyan szakdolgozatot, amit én szeretnék írni? Suliban azt a több száz dolgozatot muszáj hozzá átböngésznem?

Figyelt kérdés
Most választottam témát(egészség és welness egy adott gyógyfürdőben), de elég nehéz a konkrét dolgozat témáját és címét összehozni, hogy mivel foglalkozzak és a címét, hogy ne legyen hasonló se... hogy tudom egyszerűen kideríteni ezt? ötletek?
2011. okt. 10. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van a témavezető tanár.
2011. okt. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az számít szerintem,hogy az adott intézményben ne legyen hasonló téma,hanem hogy egyébként se legyen agyonvizsgálva/agyonkutatva,ne legyen lerágott csont.Én mikor az enyémet írtam utánanéztem külföldi és hazai cikkek,tanulmányok,könyvek stb. közt,hogy nagyjából mennyire felkapott a témám.


21/L

2011. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!