Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan konzultáltatok a...

Hogyan konzultáltatok a konzulensetekkel, milyen időközönként stb.? Mit tanácsolnátok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tavaly diplomáztam volna, de végül pár dolog közbejött és így a szakdolgozat is csúszott mindennel együtt. Akkor semmit nem tudtam az egész folyamatról, mi hogyan működik, mennyi időt kellene szánnom a szakdogára, milyen lesz a félévem stb., így rábíztam magam a konzulensemre és kb. csak bólogattam, mindenbe beleegyeztem amit mondott. Akkor úgy beszéltük meg, hogy hetente fogunk konzultálni, minden hétre írjak valamit, keressek anyagokat stb. és beszéljük át, mert így haladunk. Viszont ezt már akkor is soknak éreztem és szerintem idén sem menne ilyen tempóban, ezért inkább valami “lazább” rendszert szeretnék majd vele megbeszélni. Ugyanis ebben a félévben az összes tárgyamra óráról órára készülnöm kell, rengeteget kell olvasnom, prezentálnom, beadandókat írnom stb. és nem tudnék elegendő időt szánni a szakdolgozatra ilyen rendszerességgel. Majd áprilisban kell leadni, addig azért csak elkészül, vizsgáim például nem lesznek és télen kapásból lesz majd majdnem két hónap egybefüggő szabadidőm.

Szerintetek mi lenne a legjobb beosztás, hogyan kellene megbeszélnem vele?

Valaki pl. úgy beszéli meg a konzulensével, hogy nincsenek fix konzultációs időpontok csak majd jelentkezik, ha valamit akar stb. Én azért szeretnék egyfajta rendszert felállítani, hogy nehogy a “túl nagy szabadság” legyen a gond.

Ti hogyan csináltátok?


2021. okt. 4. 16:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!