Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerült a Kresz vizsgám?

Sikerült a Kresz vizsgám?

Figyelt kérdés

Ma voltam elöszőr, tulságosan elkapkodtam a végét, és amikor kész lettem bedobta, hogy hány hibám lett amit X-el jelölt.

Nem figyeltem és véletlenül átugrottam, mire kiadta egy fehér alapon, hogy sok sikert a további tanulmányaimhoz vagy mit.

És kilépett.

Nem mertem megkérdezni a vizsgabiztost mert nagyon gáz lett volna, alá kellett írnom a papírt, és annyit kerdeztem, hogy hova menjek vagy hogyan tovabb. Aztan mondta h menjek az autos iskolaba, meg hogy mit szeretnek? Nem vezetni? Szoval nem igazan tudtam, meg meg mintha azt mondta volna, hogy ez rendben volt.

De annyira sokk alatt voltam, hogy össze vissza csináltam mindent.

Akkor megvan? Ha jól számoltam 6 x volt de az sem mérvado hoszen, lehet 3 pontos is😂😂


2021. okt. 11. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az iskolát.

Ha azt kérdezed meg, hogy hány pontod lett, mert elfelejtetted, akkor nem lesz annyira ciki. De lehet, hogy ők csak a tényt tudják veled közölni, hogy meglett - nem lett.

Egyébként meg „lányos zavarában” már mindenki volt, az izgalomtól elfelejtetted megnézni, hogy megvan-e, nincs ezzel probléma.

2021. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, koszi szepen☺️
2021. okt. 11. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbuktál volna, akkor valószínűleg megmondta volna, hogy hova kell menned új időpontot kérni. Legalábbis nálunk így van. Szóval amikor anno csináltam a kreszt meg minden, ha megbuktál kreszen, akkor ott helyszínen kellett új időpontot kérned, és nem pedig az autóiskolánál. Meg azt hiszem nálunk csak avval íratott valamit alá, aki átment a vizsgán. Szerintem ha azt megmondta, hogy menj az autóiskolába, akkor szerintem az azt jelenti, hogy átmentél, mert na, szerintem ha megbuktál volna, akkor ott kellett volna új időpontot kérned, mert szerintem logikátlan az, hogy ott vagy, megbuksz, és hiába vagy ott a vizsgaközpontban vagy hol, de menj vissza az autóiskolába, hogy aztán az autóiskolában felhívják a vizsgaközpontot (ahol előbb voltál) hogy kérjenek időpontot. Szóval na, szerintem ez így logikátlannak tűnik, szóval nem hinném, hogy megbuktál. De lehet máshol nem így van ez az időpont cucc, mindenesetre nem számít, mert ahogy az első válaszoló is írta, hogy evvel nincs probléma, nem gáz, ha most megkérdezed az autóiskolát.
2021. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket, és mondd meg az igazat, lehet a recepción nevetnek egy olyan jót, mint én most itthon :D Szurkolok :)
2021. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint sikerült. :D


Ha nem sikerül, elmondják, hol kérhetsz új időpontot.

2021. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
végül mi lett?
2021. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!