Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a korona miatt 3...

Igaz, hogy a korona miatt 3 helyett 10 napot lehetett/lehet leigazolni a szülőnek?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy előző évben így volt. Most azonban se én, se az osztályfőnök nem tudja, ezért szerintem maradjunk csak a háromnál.


Még mielőtt valaki kedvesen megjegyezné, enélkül is járok be a suliba és jók a jegyeim, csak nem mindegy, hogyha jönne valami a hónapok során.


2021. okt. 17. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tavaly felemelték 7 napra, most viszont már nincs meg ez a plusz, így marad az 5 nap.
2021. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Te azt hiszed, hogy ez országosan van szabályozva? Hát nincs! Sose volt! Ezt az osztályfőnöknek kell tudnia és elég szégyen, ha nem tudja. De nagy valószínűséggel 3, mert az iskolák 99,9%-ában annyi. Irány a házirend.
2021. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnézném én a házirendet, ha le lehetne tölteni. A régi honlap még megvan az iskolának, de ott sem lehet letölteni. Az új honlapon szintén, nem lehet letölteni, csak szépen rákattintani, hogy aztán ne történjen semmi. Az osztályfőnök nem tudja, hogy 3 vagy több. Legtöbbször az utolsó pillanatban tudjuk meg, ha lesz valami, már ha megtudjuk és nem egy másik tanár mondja el vagy mástól jön az infó, mert ő egyáltalán nem mondta, sőt van hogy ő se tudta.
2021. okt. 17. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Akkor az osztályfőnök kérdezze meg az igazgatótól. Írd meg privátban, melyik iskola, én is megpróbálok rákattintani.
2021. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!