Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most nem vettek át a masik...

Most nem vettek át a masik iskolaba ahova szerettem volna felevkor vagy kovetkezo evben probalkozzak ujra? Vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Atakartam iratkozni egy masik suliba mert ez valami szornyu irtunk egy kulonleges kervenyt 10 napig el se olvasta az a szemetlada es 1 mondattal le is zarta az egeszet.2 honapig nem jartam iskolaba elobb emlitettem miert es ilyen nem torodomseggel le se sz*rta az egeszet olyan indokkal hogy nincs hely? Pedig nagyon is van hely a szakmaban nem ertem miert kell ezt csinalni az emberrel (nem egy konyves kalman meg radnoti kategoria a suli ezert nem is ertem) leirtuk a kervenyben miert hianyoztam most muszaj leszek magan tanulo lenni. (Azert abban a suliban szeretnek lenni mert sok baratom es ismerosom van ott es jobb szakmat is tanulhatnek
2021. okt. 20. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!