Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egészségügy területen...

Az egészségügy területen tanuló egyetemistákat kötelezhetik majd az esetleges 3. oltásra is?

Figyelt kérdés

Szerintetek kötelező lesz a 3.oltás is?

Én jelenleg dietetikusnak tanulok, kettő oltásom már megvan, viszont a harmadikat semmiképp sem szeretném már beadatni. Nagyon sok rosszat hallottam azóta róla, ismerőseim köréből, vérrög alakult ki, stb.

Kötelezhet szerintetek majd minket az egyetem a 3.oltásra is?

Nálunk év elején csak az kezdhetett, aki be volt oltva, de kiváncsi lennék rá, hogy mi lesz ezzel a harmadik oltással.



2021. okt. 22. 23:34
 1/7 scamdemic válasza:
25%
És mégis mi alapján tették kötelezővé az első kettőt? Kísérleti fázisban vannak 2023-ig!
2021. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Ez az 1-es!Itt a 10 pontos kérdés!Felháborító!Nem is értem hogy miért kellene 3.?Fiatal vagy és egészséges kérdező fel ne vegyél még egy löttyöt ha rám hallgatsz.Egyik sem kellett volna de már mindegy.Kérdésre válaszolva szerintem nem köteleznek harmadik löttyre vagy ha igen akkor felállsz és elmégy vagy engeded tovább a zsarolást,mást nem tudsz tenni.

Szörnyű rémálom ez az egész mióta elkezdték ezt a hlyeséget

2021. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Bezzeg mikor 3-4 éve tombolt a sertésinfluenza akkor nem volt ekkora hiszti pedig az tarolt rendesen,tapasztalatból mondom.

Nem csak úgy mert olyan kedvem van.Akkor nem volt maszkabál meg az oltás erőltetése,érdekes...

Pedig kb olyan veszélyes volt ez is mint a nagy covid de csak arra aki fogékony rá.Én pl kifeküdtem és 1 hétig nagyon szrul voltam,míg egy családtagom kórházi kezelésre szorult és ott láttam hogy mennyi ember van benn pffff

Nagyon durva volt szóval tudom milyen egy kórház mikor tömve van.

Ezért nem értem ezt ami most megy itt és mindenhol.Nem veszélyesebb mint egy influenza tehát nem is kell ennyire rettegni tőle hanem inkább az immunerősítésre kéne az embereket buzdítani nem pedig hogy szaladjanak oltatni hisz láthatjuk az is kórházba kerül aki be van oltva,akkor??

Nagy átverés hagyjuk már

Kérdező ha kötelező lesz akkor vagy belemégy a játékukba vagy nem

2021. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért lett kötelező, mert lesz gyakorlatunk is, ahol kötelező ugye az oltás.

Meg elméletileg az eü-s egyetemisták bármikor kirendelhetőek bárhova a COVID miatt.

2021. okt. 23. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Ha már egészségügyben tanulsz, akkor kérlek tudományos cikkekből (mondjuk pubmed), publikációkból tájékozódj, ne "hallomásból, ismerősöktől". Közel sem ad valós képet, ha nem előbbi helyekről szerzed az információkat. Egyébként igen, kötelezhetnek rá, amint az összes egészésgügyi dolgozónak kötelező lesz.

Én befogom adatni majd a 3-at is, amint az ellenanyagszintem szükségessé teszi. Pár hete nézettem, még bőven tart az első kettő. Valószínűleg ha menni kell majd COVID osztályra, majd előtte megnézetem újra.

2021. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Én is egészségügyi intézményben tanulok és nem fogom beadatni a harmadikat.

Kérdeztük egyébként az oktatóinkat akik orvosok és nagyon úgy beszéltek, hogy "hááát a harmadik nem kötelező de nagyon ajánlják, hogy vegyük fel"


Most kb 120-an kezdtük meg ott a tanulmányainkat, de ha kötelező lesz a harmadik oltás akkor kb 20-an fognak maradni.

Szeretnék életeket menteni, de nem ez az egyetlen szakterület amit szívesen csinálnék szóval nem aggódnék amiatt, hogy mihez kezdenék.

2021. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó: miért nem akarod felvenni? Egy oltás nem tart örökké, időnként ismételni kell, addig biztosan amíg járvány van. Vagy azt hiszed, kapsz kettőt és antitestjeid örökké+végtelen tartanak? Ez már az elején is nyilvánvaló volt, hogy ismételni kell idővel.
2021. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!