Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az állatorvosi egyetem...

Milyen az állatorvosi egyetem kollégiuma, a Marek József Kollégium?

Figyelt kérdés

Néztem róla képeket neten, de nekem nem nagyon szimpatikusak a szobák, kicsit lepukkantnak, régiesnek tűnnek. Az lenne a kérdésem, hogy minden szoba ugyanúgy néz ki, mint a neten található képeken, vagy vannak jobbak is?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 24. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen képeket láttál, de igen, kis variancia van a szobák között.


3 ágy, 1 asztal, ágyak felett polcok, erkély van, hűtő, vizes blokk (wc, zuhanyzó, mosdó). A konyha 1 vagy talán 2 van szintenként, tanulószoba is.


Lehet kicsit "lepukkant" de 11.000/hó szerintem nagyon jó, főleg, hogy saját fürdő van minden szobához.


Iszonyat meleg van, tehát amiatt ne aggódj, hogy az épületen át fog fújni a szél.

2021. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nagyon lepukkantak, minden szoba ugyanolyan, nagyon hangosak a szobák, a vakolat már potyog, a fürdőszobákban hallod a szomszédokat, minden nap buli van, szerintem maradj otthon és messzire kerüld el azt a helyet, kényes embereknek nem valók az ilyen helyek
2021. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Tény, hogy nem élnek ott luxusban az emberek, de azért a nagyon lepukkanttól távol állnak a szobák :D Az sem feltétlen igaz, hogy nagyon zavaró mások bulizása, ha szerencséd van, egész csendes szobák is vannak (De azért nagy kényelemre nyilván ne számíts, de lehetne rosszabb)
2021. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Akik azt írják, hogy lepukkant nem voltak még más egyetem kollégiumában. :D

Minden szobában van saját zuhanyzó (kád) és wc. Van kollégium, ahol szintenként egy van. Hűtő általában minden szobában van, de igaz, hogy mindenkinek a sajátja (viszont előző lakóktól mindig jó áron lehet megvenni a szobában lévő hűtőt).

Festéssel nem tudom mi a baj, elég sok szobában meg szoktam fordulni, és mindenhol szépen ki van festve. Az épületen belül van ahol tényleg kopik, de azok nem a szobák.

A bulizós réssze nem tudok vitatkozni, tényleg zajlik az élet, de tudsz az a kollégium egy oldalán van, tudsz kérni csendes oldalon is szobát.

2021. nov. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen, lehet úgy kérni hogy csendesebb szobába kerül. Általában a bejárat felőli oldalra rakják a csendesebbeket.

Nyilván régi, viszont a saját fürdőszoba fürdőkáddal óriási kincs. Plusz nem olyan szigorú koli, pl. engedik hogy állatot tarts,és a közösség is elég jó.

2021. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet hogy szobánként csak 1 íróasztal van 3 főre? A használata hogy megoldható? Felváltva használjátok? Vagy valaki a tanuló szobába (úgy halottam van ilyen) megy tanulni? Esetleg lehet venni még egyet, csak egy kicsit. Van erre hely, illetve ez megengedett?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 4. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mindenkinek jut saját hely az asztalnál (van ahol több asztal is van) +szék is, nem kell külön asztalt vinni :D De igen, a tanuló szobában is tanulhatsz, ha szeretnél.
2021. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!