Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bárki közületek, végzett már...

Bárki közületek, végzett már el OKJ képzést 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Mert én sajnos igen. Konkrétan 1 hónap alatt végezhettem el az emelőgép-kezelőit és targonca képzést, mondanom sem kell hogy egyáltalán nem sikerült elsajátítani a kellő tudást, még is 4-est kaptam, vicc mi? 2 gyakorlatuk volt. :D Van lehetőségem így rendesen megtanulni bárhol, kezelni a gépet? Dolgozni szeretnék a szakmában de így nehéz lesz.

#gyakorlat #Targonca képzés #Targonca gyakorlati #OKJ végzettség
2021. okt. 27. 04:21
 1/2 anonim ***** válasza:
En 2 het alatt is.
2021. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze hogy van, ott betanítanak. Nem olyan nehéz dolog az, régen egyátalán nem kellett hozzá képzés. Azért kell most hozzá papír, mert bár könnyű megtanulni, de felelősségteljes, és így legalább nem felejted el, hogy ezek igazi súlyok, nem videojátékkarok.
2021. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!