Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Afrika országai és városai....

Afrika országai és városai. Lesz rá 2 napom. Hogy tanuljam meg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Előveszed a térképet és egy óra alatt megtanulod.
2021. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat ja, en nem az az ember vagyok. Konkretan minden eltereli a figyelmem sajnos, ezert tettem fel a kérdést, milyen mas módszer van meg...
2021. okt. 27. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Rákeresel a neten: "Afrika országai és városai"

Jobb egérrel ráklikkelsz és cél mentése más néven (-->kérdező agya).

2021. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi anno úgy tanultuk gimiben a barátaimmal, hogy próbáltunk a nehezebben megjegyezhetőekhez valami mást kötni amiről eszedbe jut. Pl:


Szudán fővárosa Al-Khartoum - "a szudáni gyerekek Khartoum Networköt néznek Cartoon Network helyett"


Burkina Faso fővárosa Ouagadougou - "Ouagadougou? hogy a Faso-ba kell ezt kiejteni?!"


Elég sok ország van, szóval nem fogsz tudni mindegyikhez egy ilyet kitalálni, egy részét simán be kell seggelni. Viszont ami sose jut eszedbe teszteken azokra érdemes.

2021. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!❤️
2021. okt. 28. 21:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Ötöst írtam amugy:)
2021. nov. 16. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nagyon-nagyon gratulálok! :))
2021. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!