Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit tehet meg egy gyakorla...

Mennyit tehet meg egy gyakorlati hely?

Figyelt kérdés
Végzős cukrász tanuló vagyok. A külsős gyakorlati helyem nem a legjobb. Tanulni semmit nem tanulunk, hétvégén kell dolgozni (erre nem találtam semmilyen infót lehet e) illetve most a szünetekben is be kell menni ráadásul hétvégén is. Erre viszont az agrárgazdasági kamara oldalán meg találtam, hogy a tanítási szünetekben (kivéve nyáron) gyakorlat nem szervezhető. Tudok valamit tenni, vagy nyeljek és tűrjek úgy hogy mellette semmit nem tanulok. Városban másik hely nincs, osztályom nagyrésze már inkább 50 km-re jár át gyakorlatra. Nekik nincs is se hétvégén se a szünetben gyakorlat és egy nap alatt többet tanultak mint én másfél év alatt. Anyum engem oda nem enged, viszont így ha később akarok munkát keresni, egy cukrászda sem fog fel venni ha még csak egy tortát sem tudok meg tölteni. Azok már csak mellékes dolgok, hogy a dolgozók ember számba se vesznek, és rendes oktatónk sincs, meg hogy le dolgoztatják a fél órás ebéd szünetet de nem kapunk fél órát csak 15 percet.
2021. okt. 28. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg először anyuddal megbeszélni, hogy nem tanulsz a gyakorlati helyeden semmit. Minden nap, amikor gyakorlatod van, utólag beszéljed meg vele, hogy mit kellett csinálnod. Mondjad el neki, hogy miket tanultatok elméletből, és utána azt, hogy miket tanultok. Be fogja látni, hogy itt nem fogsz megtanulni például tortát tölteni, vagy más fontos dolgokat, amikkel elméletben foglalkoztatok.
2021. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!