Bursa hungarica?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok elsoeves egyetemista es nem tudom milyen papirok kellenek hozza hol kell leadni ezeket a papirokat. Mar egy ideje keresem hivtam az onkormanyzatot is es azt mondtak hogy menjek fel az oldalra de az oldalon nem talaltam semmit... El tudjatok mondani a lepeseit es azt hogy kb mennyi ido alatt lehet ezt lerendezni?

Nagyon nagy segitseg lenne ha tudnatok segiteni. Sok penzem mulik rajta...



2021. okt. 29. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy az EPER-ben kell leadni. Legalábbis régen ott kellett.
2021. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kell egy lakcímigazolás(hatósági bizonyítvány vagy valami ilyesmi a neve), ezt kormányablakban tudod kérni, az van benne hogy a bejelentett lakcímeden hány fő van bejelentve. Kell a háztartásban élő összes ember munkahelyéről(már aki dolgozik persze) kereseti igazolás, amiben benne van az 1 havi nettó átlagbér. Illetve kell az egyetemedtől egy jogviszony igazolás. Eper bursában kitöltöd a pályázatot, majd kinyomtatod, aláírod, és a csatolt papírokkal együtt beviszed az önkormányzathoz. De siess nagyon, mert ha jól tudom november 5 a beadási határidő. Nem tudom addig be tudsz-e szerezni minden szükséges papírt
2021. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sieteek!!!
2021. okt. 31. 12:41
 4/11 anonim válasza:
Szia! neked sikerult kitölteni az EPERben? Nekem nem akar működni
2021. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kaptatok már levelet hogy kaptok támogatást?
2022. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
En megkaptam mar kb egy hónapja
2022. jan. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos en nem fogok kapni soha mert tul sok az egy fore juto penz
2022. jan. 8. 15:55
 8/11 anonim válasza:
Én most kaptam meg a levelet hogy kapni fogok.
2022. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neked hogyhogy most jott a level? Nekem mar egy jo ideje megjott hogy elutasitottak. Vagy volt azota megint leadasi hatarido?
2022. jan. 27. 12:26
 10/11 anonim válasza:
Én még az ősszel adtam be, azóta nem csináltam semmit és most jött a postán a levél hogy megkapom az ösztöndíjat. Nem tudom, hogy miért most jött.
2022. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!