Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak személyesen lehet bizonyí...

Csak személyesen lehet bizonyítványt pótolni?

Figyelt kérdés

Ma felvettek egy munkahelyre, kedden reggel kell mennem, papírokkal, iskolai végzettségekkel, bizonyítványokkal. (Eddig feketén dolgoztam sajnos) Viszont a sok költözés miatt úgy tűnik elveszett a bizonyítvány, természetesen hétvégén átnézek mindent újra hátha..

Utánaolvastam hogyan lehetne pótolni, de csak személyesen állítják ki újra? Az a baj, hogy az ország másik felére jártam iskolába, sajnos autó nélkül nem könnyű eljutni.

Találtam egy kérvényt az iskola honlapján, esetleg postán elküldik? Nekem elég email is akár egy másolat is, vagy mindenképp személyesen kell bemenni?

Bár most hosszúhétvégén semmit nem tudnak csinálni.


2021. okt. 29. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ezt sajnos nem úszod meg. Mivel azonban ez nem egyszerű, a munkáról mondj le. Nekik le kell adni a bizonyítvány fénymásolatát.Nem fognak várni.
2021. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!