Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi bizonyítványomat...

Az érettségi bizonyítványomat csak személyesen vehetem át?

Figyelt kérdés
Pont úgy jön ki a lépés, hogy amikor a bizonyítványokat kiosztják, akkor lesz egy 3 napos fesztivál második napja (pont úgy kezdődik, hogy az utolsó szóbelizős napom utáni napon), amire mindenképpen szeretnék elmenni, mert nagyon ritkán jutok el szórakozni, évente kb. egyszer találkozom a távol élő haverokkal, szóval ha egy mód van rá, ezt nem szeretném kihagyni. Még ha az első napon lenne, nem bánnám, mert utaznék bizi osztás után, de ez a második napon lesz. A kérdésem az lenne, hogy anyukám átveheti helyettem az érettségi bizimet? Amúgy nagyon szeretnék én személyesen ott lenni, pláne, hogy keményen megdolgoztam ezért az érettségiért munka mellett, távoktatásban, de nem szeretném kihagyni ezt a 3 napot. Szóval, anyukám átveheti helyettem?
2009. máj. 14. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem át. Előtte beszéld meg az iskolában. Ha írsz egy meghatalmazást két tanuval, akkor meg pláne. Vagy megőrzik az iskolában addig, amíg nem tudsz értemenni. De azért még gondold át, hogy később nem fogod-e sajnálni, hogy nem voltál ott ezen az egyedi ceremónián. (Mondjuk, nem nagy durranás, de aznap van az érettségi bankett is, vagy távoktatásnál nincs?)
2009. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát szerintem nálunk ilyen nem nagyon lesz, vagy legalább is nem akkor, mert még senki egy szót nem szólt róla. Bár amennyire én figyelni szoktam... :) Majd megkérdezem én , hogy mikor mi lesz, de akkor annak örülök, hogy nem muszáj ott lennem, bár kicsit sajnálom is, de hát vagy ez vagy az.

2009. máj. 14. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, mivel szóbeli után osztják gondolom kibírod azt az 1-2 órát, de ha másnap van és nem érsz rá bemehetsz máskor is érte
2009. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megoldódott a problémám és nem maradok le semmiről. Én azt hittem ugyanis, hogy minden iskolában ugyan akkor osztják ki az érettségi biziket, történetesen amikor már az egész lezajlott. De rá kellett jönnöm, hogy nem így van, írtam az osztályfőnökömnek ugyanis ezügyben, és kiderült, hogy mivel az estisek és a távosok 22-23-24-én érettségiznek, 24-én délután már meg is kapjuk a bizit, és 25-én nyugodt lélekkel mehetek fesztiválozni :) Azt hiszem ez azt is jelenti, hogy már az induláskor sem leszek józan :D
2009. máj. 16. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!