ELTE IK vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri a programtervező informatikus szakot választani?

2021. okt. 30. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

10-es:

Nem a 9-es vagyok, de meglepődtem az írásodon.

Nekünk olyan volt, hogy egy oktató hisztizve jött be órára, hogy ő azt se tudja mit keres itt, mert most közölték vele, hogy amúgy nekünk nem is kell órát tartson, csak a neptunba rosszul volt írva valami, és hogy kivan az egyetem szervezettlenségével.

2021. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
54%

Szia, jelenleg 4.félévemben vagyok, így kialakult már vélemény bennem a szakkal kapcsolatban.

Először is, az ELTE IK-n 3 féle szakirány van, amiből második félév után kell választanod: A, B, C. A: leginkább matekos -> C: legkevésbé matekos.

A C szakirányt senkinek sem ajánlom! Diploma ide vagy oda, inkább menj el bootcamp-re helyette. Tény, ami tény ELTE IK-n sok programozós tárgy oktatása siralmas. A gyakvezek sokszor nem értik a dolgukat, a követelmény rendszer/tanterv átgondolatlan/borzalmas, az előadások szárazok és/vagy értelmetlenek. Ha nem A szakirányos lennék, akkor már mentem volna is innen a francba, de szerencsére a matekos tárgyak oktatása elég színvonalas szokott lenni, és az oktatók szeretni is szokták, plusz sokuk elég kedves is és/vagy jól magyaráz. (A valószínűségszámítás kivételével. Annak a tárgynak a tanítása nem kicsit hagy kívánni valót maga után, pedig elég fontos tantárgy lenne alapból).

Szóval csak programozás -> bootcamp, BME, Óbudai

Alkalmazott matematikai ismeretek -> ELTE

2022. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 NTBS ***** válasza:
Ha tanulsz jó, ha linkeskedsz tök mindegy hova jársz.
2022. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!