Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mélyen tisztelt egyetemi...

A mélyen tisztelt egyetemi oktatók a nyócezer doktori fokozatukkal, hatalmas értelmiségiként mikor óhajtanak tenni valami korlátozást a vírus ellen?

Figyelt kérdés
Erőltetik minden egyes jelentéktelen hulladék tárgyból a személyes jelenlét melletti zh-kat nappalin és levelezőn is sok egyetemen. Kérdem én: ezeknek az oktatóknak ennyire nem számít az egészség? Mindenáron minden hulladék utolsó tárgyból ennyire ragaszkodnak ahhoz, hogy nehogy véletlen bárki puskázni merjen, hogy inkább egy légtérbe beb.sznak több tucat embert egy jelentéktelen zh-ra, amikor már 15-20% körül van a pozitív tesztek aránya napi szinten? Miért nem lehet egyszer azt a k.va egót félretéve 2 hónapra üresbe tenni magukat, és észrevenni, hogy most nem az ő nagyságosságuk a fontos, meg nem ők diktálnak, hanem a járványhelyzet.

2021. okt. 30. 19:08
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

"Na, nyúlj a gatyóba öcsi, aztán rázd meg a bolondot a gondolatra, hogy bezárogatsz embereket"


Ez a mondatod mindent elmond arról, hogy miért ne akarjak soha a te szintedre lesüllyedni, és soha ilyen bunkó parasztot az ismerősi körömbe tudni. 🤣


" Nem kötelez az állam senkit, és nem is tud"


Te hol éltél amúgy az elmúlt egy évben? Fél évig otthon kellett poshadnod este 8 és reggel 6 között, vagy ment a bünti. Egy éve azt kell csinálnod, amit az állam mond, nem csak itthon. Sőt, mondom valamit, mindig is azt csináltad, amit az állam mondott. Nem tudsz ingyen megélni f.szt verve, nem tudsz azr csinálni akkor amikor akarsz, nem vagy milliárdos, jogállami keretek közt csinálhatod csak azokat, amit megengednek neked. Lehrt hogy neked erről még nem szóltak, és te arra verted eddig magad, hogy törvényen kívüli vagy, de akkor most szólok, hogy nem 🤣🤣🤣 de most már amúgy nemhogy azt kezdem megkérdőjelezni, hogy egyetemista vagy, de még azt is, hogy érettségid van-e egyáltalán.

2021. nov. 1. 17:53
 32/41 A kérdező kommentje:
Nyilván nem lehet mindenkit elkapni, de állandóan nem lesz szerencséje mindenkinek. Valaki igencsak megütötte a bokáját amikor csak egy pillanatra vette le a maszkot de pont rendőr állt mögötte. Ezek nem érvek, hogy te eddig f.sza gyerek voltál és mindent megúsztál. Attól függetlenül is szabályok kötnek az élet minden más területén is.
2021. nov. 1. 18:08
 33/41 A kérdező kommentje:
Meg nekem ne magyarázd már hogy te este 8 utan kint voltál. Semmi nem is volt nyitva, vagyis már csak emiatt korlátozva voltál mesemondó...
2021. nov. 1. 18:10
 34/41 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi öcsi, más okból róttam az utcákat. De gondolom azt is le fogod fikázni, mert olyan dolgok, amik nem férnek meg az értelmiségi erkölcseid mellett. Szívesen ütöm el szabad estéim barátokkal a szabadban, vagy épp házibulikban, ahol mellesleg sosem ütötte fel a fejét a kaszás, gondolom emiatt is neheztelni fogsz. De szeretem az esti sétákat is a barátnőmmel. Igaz, ezek nagy részét vidéken "követtem el", valószínűleg nagyban közrejátszik. A továbbiakban is így fogok tenni. A maszk pedig sportolás közben nem kell, abba pedig beletartozik egy laza séta is😎
2021. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, növessz már egy kis öntudatot légyszives. Azt vágod hogy a holokauszt is "törvényes" volt? Az hogy valami szabályos még nem jelenti azt hogy jó és ha komoly attrocitásokat követ el a hatalom akkor az embereknek egységesen vissza kell vágni. Növessz már egy kis öntudatot.
2021. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

#34, de ezek beleférnek. Azt hittem lopni jársz, a hozzászólásod alapján belőled kb ezt néztem volna ki. 🤣


#35 ezt az orvosoknak mondd, akik dr. címmel a nevük előtt meg professzori fokozattal stb-vel ennél komolyabb szigorításokat követeltek már régóta.


Nem tudom, lehet ez is iskolázottság kérdése, de az én elveim ott kezdődnek, hogy a nálam magasabb iskolai végzettségűeket tisztelem, és amit mondanak egy adott témában, ami az ő szakterületük, akkor azt elfogadom, mivel én nem értek hozzá, és nincs kompetenciám felülbírálni. Ezt csak az iskolázatlanok szokták megtenni, akik ócsárolnak orvosokat, kutatókat habzószájjal facebookon. Merkely-t is mindennek elhordják a fotelvirológusok, meg mocskolják a szakmunkás meg elemi nyolc általánosukkal, amikor annyit nem érnek néháyan, hogy a szájukba vizeljen kb, már hogy durván fejezzem ki magam, mert néha már felháborító. Egy olyan embert mocskolnak, aki évek óta rektora a legjobb hazai oevostudományi egyetemnek, a gyógyításra esküdött fel, és aki nem politikus, tehát teljesen felesleges fikázni.

2021. nov. 1. 20:19
 37/41 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, elég széles világnézeti különbségek vannak köztünk sajnos amit én inkább nem próbálok meg áthidalni. Fogalmad sincs a világ és a tudomány működéséről (TTK-s diplomám van, ha tudnád miket mesélt egy tanár az akadémiai csalásokról és buborékokról te se lennél ilyen vakhitű). Itt senki nem mocskolta az orvosokat egyébként. Ha nekik joguk van keményebb bezárásokat követelni akkor nekünk miért nincs ennek az ellenkezőjét?
2021. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

"Fogalmad sincs a világ és a tudomány működéséről (TTK-s diplomám van, ha tudnád miket mesélt egy tanár az akadémiai csalásokról és buborékokról te se lennél ilyen vakhitű). "



Persze, persze, egy átlag szalagmunkás is így szokta kezdeni a mondandóját, hogy fogalmam nincs... meg neki xy orvos ismerőse megsúgta négy szem közt, hogy amúgy mi a valóság stb. Most mondjam azt, hogy nekem meg több TTK-s és orvos ismerősöm van, akik meg mind elmagyarazták értelmesen, hogy hogyan működik egy ilyen oltás pl? Sztem kár ebbe belemenni. Azért mert neked valami ki tudja milyen tanár ismerősöd mesélt az akadémiáról, még nem biztos, hogy ott van az igazság. Általában a konteósok baromságai is azzal kezdődnek, hogy a tudomány elhallgatja az igazságot... a vége meg a gyíkemberek meg a laposföld.

2021. nov. 1. 21:25
 39/41 anonim ***** válasza:
72%

"A mélyen tisztelt egyetemi oktatók a nyócezer doktori fokozatukkal, hatalmas értelmiségiként mikor óhajtanak tenni valami korlátozást a vírus ellen?

"


"Nem tudom, lehet ez is iskolázottság kérdése, de az én elveim ott kezdődnek, hogy a nálam magasabb iskolai végzettségűeket tisztelem, és amit mondanak egy adott témában, ami az ő szakterületük, akkor azt elfogadom, mivel én nem értek hozzá, és nincs kompetenciám felülbírálni."

2021. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
82%

"amikor már 15-20% körül van a pozitív tesztek aránya napi szinten"


Az szerintem nem túl sok. Mindenkit letesztelnek aki kettő tüsszent?

2021. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!