Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan gyakoroljak...

Mit tegyek, hogyan gyakoroljak, ha a mintazh sokkal könnyebb, mint a valódi számonkérés volt és tavaly még nem indult ez a tárgy?

Figyelt kérdés
Honnan tudjam, hogy mi lesz a zhban, ha órán sem volt szó olyan problémákról, amik a feladatban fogadtak és az alap feladatot sokszorosan megnehezítettéj? Hogy lehet erre felkészülni?
2021. nov. 1. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez van. Túl kell élni.
2021. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk szar ügy.

Az a baj, hogy a tanárok az online téma miatt szeretnek bzkodni.

2021. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2

Sajnos valóban az online óta megy ez, de már jelenlétiben... Az online zh (a tárgy első részéből) is ilyen volt. Felkészültünk az alapján, amit tanítottak meg amit kiadtak gyakorolni és lefagytam, mikor megláttam, hogy milyen feladatot kaptam zh-n. Valahogy meglett, de csak úgy, hogy pótra már volt min gyakorolni. Egy rakás szarnak érzem magam már így is, hogy mindig szánalmasan alacsony pontszámot érek el elsőre, pedig a belem kidolgozom. :(

2021. nov. 1. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ez alapján értékeled saját magad, amikor te is pontosan látod a számonkérés irrealitását? Ezen tudsz még dolgozni, a tárgy teljesítésén nem nagyon. De ezen még kéne.
2021. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Mert vannak, akiknek így is meglesz. Múltkor panaszkodtam a többieknek és páran leugattak, hogy úgy látszik, valaki hülye és nem ért hozzá (én). De én azért vagyok itt basszus! Nem tudom, kinek higgyek... Nem akarok emiatt csúszni és pánik félelmet érzek, mert nem tudom, hogy védjem ezt ki. Amióta létezik ez a tárgy-hármas az életemben, nem tudom, mit gondoljak magamról. Ráadásul pont az a tárgy, amivel szakma szinten szeretnék foglalkozni.

2021. nov. 1. 14:39
 6/8 A kérdező kommentje:
De már abban sem vagyok biztos, hogy nekem való
2021. nov. 1. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól jegyezd meg, ki beszélt így veled! Velük nem kell tovább tartani semmiféle kapcsolatot. A lényegen pedig nem változtat. A nem korrekt számonkérés a tanár részéről SEMMIT nem mond el rólad!
2021. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorítást, komolyan. Felpontoztam mindenkit. Nem tudom még, hogy hogy oldjam meg a problémát, de szükségem volt erre a kis támogatásra lelkileg. 🥺
2021. nov. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!