Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 hét elég 70 kérdés megtanulá...

1 hét elég 70 kérdés megtanulására?

Figyelt kérdés

70 kérdés, közgazdaságtan, kérdésekre a válaszok általában pár mondatosak.

Terjedelemben összesen 35 oldalról van szó.


Szerintetek teljesíthető vagy túlreagálom?



2021. nov. 2. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven elég, legalábbis én ennyit egy napok alatt szoktam bemagolni. Sok sikert hozzá!
2021. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 köszi! én általában mindig korán elkezdem és naponta tanulgatok rá, így nem stresszelek be a dolgoktól.
2021. nov. 2. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
1 nap is elég.
2021. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég. Felületes ismeretre 1 nap is elég, de jobban belemélyedni 2-4 nap reális.
2021. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, hogy neked elég-e ennyi idő?

Nekem bőven elég, még sok is. Egyedül te tudod, hogy mekkora erőbefektetés kell XYZ dolog megtanulásához.

Ne idegeld magad, inkább ülj le, és tanulj. Attól, hogy stresszelsz ilyen kis apróságokon, nem lesz jobb semmi.

2021. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ez egy nagy. Persze jobb, ha elosztod, minden nap haladsz vele kevesebbet, jobban rögzül.
2021. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elkezdtem a kérdés kiírása óta tanulni és azóta megtanultam 30 kérdést.


Igazatok volt, felesleges stresszelni így hogy még ennyi idő van hátra. :D

2021. nov. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!