Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy szakdolgozatban a...

Ha egy szakdolgozatban a hivatkozá formátúma nem megfelelő, tehat veletlenül 1-2 helyen nem dölttel írtam a folyóirat kiadóját stb akkor egyből megbuktatnak? csak már be van kötve....

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2021. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
biztos? pedig a konzulensem írta h javítsam de valahogy átsiklottam felette a többit persze javítottam, de akkor ha a hivatkozas formatumaban van gond akkor gondolom vonnak le ezt azt de azert csak nem dobjak vissza igaz?
2021. nov. 4. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pl nem is kell dőlttel
2021. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

na most a lényeg:


ba/bsc szinten aki ezért buktat az egy szadista. Le lehet érte természetesen vonni pontot, lehet annyi hibát véteni, hogy tartalmilag egy 4-es szakdoga 3-as legyen, de a szakdolgozat lényege az, hogy bebizonyítsd, hogy képes vagy önállóan kutatási kérdéseket feltenni, kutatni, és a kérdéseket megválaszolni. Ha ennek eleget tettél, akkor már bukni nem igazán kéne.


Arról nem is beszélve, hogy egy komolyabb szaklapnál is (gazdasági) időnként nevetséges hivatkozások vannak, mégsem rúgják ki az illetőt. A magyar portfólió meg néha nagy nehezen odabiggyezzt egy via The Economist végződést.


Tipp: idegennyelvű forrásaid legyenek, ott nem igazán várható el az idézőjeles átvétel.

2021. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!