Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Morgan Stanley-be, ha nem...

Morgan Stanley-be, ha nem ismert egyetemen végeztem akkor nem vesznek fel?

Figyelt kérdés

Van már pár éves tapasztalatom (pénzügy terén) angolom is, egyetem az pénzügy szamvitel lesz.


Én úgy gondolom hogy teljesen mindegy melyik egyetemen végez az ember, és a cégek sem nézik általában hol végzett az adott személy de érdekelne, hogy kifejezetten a Morgan ezt hogy kezeli.



2021. nov. 4. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Magyarországon nincs "ismert" egyetem. Mindegyik ugyanolyan szar.


Mondom ezt úgy, hogy van két diplomám.


Nem számít melyik egyetem, maga a szak számít és hogy milyen tapasztalatod van.


De amúgy Stanley-nél nagyon fontos a pénzügyi lexikális tudás, interjún is.

2021. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezzel teljesen egyetértek. Nincs különbség, ezért is választottam olyat ami közel van.


Könyvelő vagyok multinal jelenleg is imádom amúgy nagyon jó is vagyok benne.


Bár gondolom akkor a MS-nél az interjú is nehezebb.

2021. nov. 5. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Programozóként ment oda rokonom. Diploma nélkül is felvették. Nem hiszem, hogy a könyvelésen meg annyira sznobok lennének, hogy nem lenne jó akármilyen papír.
2021. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi :) és a fizetés valóban jobb ott mint máshol?
2021. nov. 6. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban jobb, viszont nagyon sokat kell dolgozni.
2021. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, hát én jelenleg is egy multinal vagyok volt h 9 10 órákat dolgoztam minden héten, igaz volt túlóra pénz de az alap fizu meg bruttó 400K..kb semmi.. akkor inkább egy olyan helyen hajtanak szét ahol rendesen fizetnek
2021. nov. 7. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:

1# Mondjuk a BMEn sokszor az Óbudai Mérnökinfó 1-1 tárgyának a teljes féléves tudását kell bemutatni csupán 1-1 laboron.


Ami nálunk nagy házi, vizsga az sokszor nálunk csak egy labor alkalom vélév közben.


Tehát óriási elvásár beli különbségek vannak itthon is.

2022. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem az egyetem számít, hanem, hogy voltál-e Erasmuson, és ha igen, akkor hol.
2022. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erasmusban nem gondolkodtam mivel van munkahelyem jelenleg es egyetem alatt nem igen szeretnem ezt megszakitani
2022. ápr. 6. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!